Vi på Hotel J

Maurizio Barberis, VD

maurizio@hotelj.com

Sophie Norberg, Vice VD
 & Hotellchef
sophie@hotelj.com

Anna Holmer Lumare, Marknadskoordinator

anna@hotelj.com

Fredrik Swan, Restaurangchef Restaurant J

fredrik@restaurantj.com

Camilla Nilsson, Konferens- & Restaurangchef för J:s Tornvilla & Fabrikörsvilla

camilla@hotelj.com

Cecilia Falk, Sales Manager
cecilia@nobis.se

Alessia Catenacci, Director of PR & Marketing

alessia@nobis.se

Zena Fialdini, Head of PR
zena@nobis.se

Filippo Catenacci, Web Manager
filippo@nobis.se

DELA DENNA SIDA

Facebook Twitter Google Plus

MER FRÅN HOTEL J

Bo 4 nätter betala för 3

Stanna lite längre hos oss. Det finns ingen anledning att skynda hem. Bo fyra nätter på Hotel J men betala endast för tre.

Spaweekend

Koppla av och unna dig en SPA weekend på Hotel J. Njut av en varsin valfri 25 minuter lång behandling hos vår granne Njuta spa.

Bo 2 nätter spara 20%

Bo 2 nätter och erhåll 15 %

Bo från 2 nätter och erhåll 15 % rabatt på din vistelse. Hotel J med en betagande och milsvid utsikt över Stockholms hamninlopp.

Early Bird

Boka tidigt & spara

Boka ditt hotellrum direkt på vår hemsida, det är bara här du hittar det absolut bästa priset. Du kan spara upp till 20 % på din vistelse.

Bröllopspaket på J

Samla nära och kära till bröllopskalas på J:s Tornvilla eller J:s Fabrikörsvilla. Här får ni mesta möjliga romantik till er stora dag.

Kreativa mötesmodeller

Ett möte ger alltid en möjlighet att lyfta blicken, lösa ett problem eller få deltagarna att engagera sig i företagets vidareutveckling.

ANMÄL DIG TILL VÅRT NYHETSBREV

Senaste nyheterna & spännande erbjudanden
direkt i din inkorg. 

HITTA RÄTT HOS HOTEL J

Nobis AB
Modernt lyxhotell mitt i Stockholm City Hotel J Stockholms Newport Hotel Skeppsholmen Stockholm Hotel in Stockholm Hotell Stockholm Miss Clara Furillen Hotell Gotland Restaurang Stockholm Operakällaren Nattklubb Café Opera Stockholm Luxury yacht Caribbean Täby park Stockholm