Vi på Hotel J

Maurizio Barberis, VD

maurizio@hotelj.com

Sophie Norberg, Vice VD
 & Hotellchef
sophie@hotelj.com

Anna Holmer Lumare, Marknadskoordinator

anna@hotelj.com

Maximilian Catenacci, Managing Director för Restaurant J
maximilian@restaurantj.com

Camilla Nilsson, Konferens- Restaurangchef för J:s Tornvilla & Fabrikörsvilla

camilla@hotelj.com

Cecilia Falk, Sales Manager
cecilia@nobis.se

Filippo Catenacci, Web Manager
filippo@nobis.se

DELA DENNA SIDA

Facebook Twitter Google Plus

MER FRÅN HOTEL J

Bröllopspaket på J

Samla nära och kära till bröllopskalas på J:s Tornvilla eller J:s Fabrikörsvilla. Här får ni mesta möjliga romantik till er stora dag.

Dop- & Namngivningskalas

I J:s Tornvilla och Fabrikörsvilla kan du fira alla livets stora högtider. Vi erbjuder ett skräddarsytt paket för dop och namngivningskalas.

Spaweekend

Koppla av och unna dig en SPA weekend på Hotel J. Njut av en varsin valfri 20 minuter lång behandling hos vår granne Njuta spa.

Bo 4 nätter betala för 3

Stanna lite längre hos oss. Det finns ingen anledning att skynda hem. Bo fyra nätter på Hotel J men betala endast för tre.

Bo 2 nätter spara 20%

Bo 2 eller 3 nätter och erhåll 15 %

Bo 2 eller 3 nätter och erhåll 15 % rabatt på din vistelse. Hotel J med en betagande och milsvid utsikt över Stockholms hamninlopp.

Early Bird

Boka tidigt & spara 20%

Boka ditt hotellrum direkt på vår hemsida, det är bara här du hittar det absolut bästa priset. Du kan spara upp till 20 % på din vistelse.

ANMÄL DIG TILL VÅRT NYHETSBREV

Senaste nyheterna & spännande erbjudanden
direkt i din inkorg. 

HITTA RÄTT HOS HOTEL J

Nobis AB
Modernt lyxhotell mitt i Stockholm City Hotel J Stockholms Newport Hotel Skeppsholmen Stockholm Hotel in Stockholm Hotell Stockholm Miss Clara Restaurang Stockholm Operakällaren Nattklubb Café Opera Stockholm Luxury yacht Caribbean Pizzeria Stockholm Giro