Vi på Hotel J

Maurizio Barberis, VD

maurizio@hotelj.com

Sophie Norberg, Vice VD
 & Hotellchef
sophie@hotelj.com

Anna Holmer Lumare, Marknadskoordinator

anna@hotelj.com

Camilla Nilsson, Konferens- & Restaurangchef för J:s Tornvilla & Fabrikörsvilla

camilla@hotelj.com

Cecilia Falk, Sales Manager
cecilia@nobis.se

Mikaela Pedersen, Marknadskoordinator
mikaela@nobis.se

Zena Fialdini, Head of PR
zena@nobis.se

Filippo Catenacci, Web Manager
filippo@nobis.se

DELA DENNA SIDA

Facebook Twitter Google Plus

MER FRÅN HOTEL J

Kreativa mötesmodeller

Ett möte ger alltid en möjlighet att lyfta blicken, lösa ett problem eller få deltagarna att engagera sig i företagets vidareutveckling.

Boka er bröllopsnatt

Bo på Hotel J på er speciella dag. Hotel J passar perfekt för er bröllopsnatt och långväga gäster till ert bröllop.

Bröllopspaket på J

Samla nära och kära till bröllopskalas på J:s Tornvilla eller J:s Fabrikörsvilla. Här får ni mesta möjliga romantik till er stora dag.

Bo 2 nätter spara 20%

Bo 2 eller 3 nätter och erhåll 15 %

Bo 2 eller 3 nätter och erhåll 15 % rabatt på din vistelse. Hotel J med en betagande och milsvid utsikt över Stockholms hamninlopp.

Fall Weekend

J Season Weekend

Checka in på Hotel J och njut av en eftermiddagsfika framför brasan i vårt mysiga vardagsrum.

Dop- & Namngivningskalas

I J:s Tornvilla och Fabrikörsvilla kan du fira alla livets stora högtider. Vi erbjuder ett skräddarsytt paket för dop och namngivningskalas.

ANMÄL DIG TILL VÅRT NYHETSBREV

Senaste nyheterna & spännande erbjudanden
direkt i din inkorg. 

HITTA RÄTT HOS HOTEL J

Nobis AB
Modernt lyxhotell mitt i Stockholm City Hotel J Stockholms Newport Hotel Skeppsholmen Stockholm Hotel in Stockholm Hotell Stockholm Miss Clara Restaurang Stockholm Operakällaren Nattklubb Café Opera Stockholm Luxury yacht Caribbean Täby park Stockholm Pizzeria Stockholm Giro