Vi på Hotel J

Maurizio Barberis, VD

maurizio@hotelj.com

Sophie Norberg, Vice VD
 & Hotellchef
sophie@hotelj.com

Anna Holmer Lumare, Marknadskoordinator

anna@hotelj.com

Fredrik Swan, Restaurangchef Restaurant J

fredrik@restaurantj.com

Camilla Nilsson, Konferens- & Restaurangchef för J:s Tornvilla & Fabrikörsvilla

camilla@hotelj.com

Cecilia Falk, Sales Manager
cecilia@nobis.se

Alessia Catenacci, Director of PR & Marketing

alessia@nobis.se

Filippo Catenacci, Web Manager
filippo@nobis.se

Zena Fialdini, PR Manager - Mammaledig 

zena@nobis.se

DELA DENNA SIDA

Facebook Twitter Google Plus

MER FRÅN HOTEL J

Boka er bröllopsnatt

Bo på Hotel J på er speciella dag. Hotel J passar perfekt för er bröllopsnatt och långväga gäster till ert bröllop.

Bo 2 nätter spara 20%

Bo 2 nätter spara 20%

Bo två nätter och erhåll 20 % rabatt på din vistelse. Hotel J med en betagande och milsvid utsikt över Stockholms hamninlopp.

Christmas Weekend

Checka in på Hotel J och njut av kaffe och lussekatter framför brasan i vårt mysiga vardagsrum.

Brunch på Restaurant J

Varva ner på söndagar och njut av J:s omtyckta söndagsbrunch! En härlig söndagsbrunch vid havet.

Fall Weekend

J Fall Weekend

Checka in på Hotel J och njut av en eftermiddagsfika framför brasan i vårt mysiga vardagsrum.

Bo 3 nätter betala för 2

Stanna lite längre hos oss. Det finns ingen anledning att skynda hem. Bo tre nätter på Hotel J men betala endast för två.

ANMÄL DIG TILL VÅRT NYHETSBREV

Senaste nyheterna & spännande erbjudanden
direkt i din inkorg. 

HITTA RÄTT HOS HOTEL J

Nobis AB
Modernt lyxhotell mitt i Stockholm City Hotel J Stockholms Newport Hotel Skeppsholmen Stockholm Hotel in Stockholm Hotell Stockholm Miss Clara Furillen Hotell Gotland Restaurang Stockholm Operakällaren Nattklubb Café Opera Stockholm Luxury yacht Caribbean Täby park Stockholm