Vi på Hotel J

Maurizio Barberis, VD

maurizio@hotelj.com

Sophie Norberg, Vice VD
 & Hotellchef
sophie@hotelj.com

Anna Holmer Lumare, Marknadskoordinator

anna@hotelj.com

Fredrik Swan, Restaurangchef Restaurant J

fredrik@restaurantj.com

Camilla Nilsson, Konferens- & Restaurangchef för J:s Tornvilla & Fabrikörsvilla

camilla@hotelj.com

Cecilia Falk, Sales Manager
cecilia@nobis.se

Alessia Catenacci, Director of PR & Marketing

alessia@nobis.se

Zena Fialdini, Head of PR
zena@nobis.se

Filippo Catenacci, Web Manager
filippo@nobis.se

DELA DENNA SIDA

Facebook Twitter Google Plus

MER FRÅN HOTEL J

Dop- & Namngivningskalas

I J:s Tornvilla och Fabrikörsvilla kan du fira alla livets stora högtider. Vi erbjuder ett skräddarsytt paket för dop och namngivningskalas.

Spaweekend

Koppla av och unna dig en SPA weekend på Hotel J. Njut av en varsin valfri 25 minuter lång behandling hos vår granne Njuta spa.

Bröllopspaket på J

Samla nära och kära till bröllopskalas på J:s Tornvilla eller J:s Fabrikörsvilla. Här får ni mesta möjliga romantik till er stora dag.

Boka er bröllopsnatt

Bo på Hotel J på er speciella dag. Hotel J passar perfekt för er bröllopsnatt och långväga gäster till ert bröllop.

Fall Weekend

J Season Weekend

Checka in på Hotel J och njut av en eftermiddagsfika framför brasan i vårt mysiga vardagsrum.

Early Bird

Boka tidigt & spara 20%

Boka ditt hotellrum direkt på vår hemsida, det är bara här du hittar det absolut bästa priset. Du kan spara upp till 20 % på din vistelse.

ANMÄL DIG TILL VÅRT NYHETSBREV

Senaste nyheterna & spännande erbjudanden
direkt i din inkorg. 

HITTA RÄTT HOS HOTEL J

Nobis AB
Modernt lyxhotell mitt i Stockholm City Hotel J Stockholms Newport Hotel Skeppsholmen Stockholm Hotel in Stockholm Hotell Stockholm Miss Clara Restaurang Stockholm Operakällaren Nattklubb Café Opera Stockholm Luxury yacht Caribbean Täby park Stockholm