Vi på Hotel J

Maurizio Barberis, VD

maurizio@hotelj.com

Sophie Norberg, Vice VD
 & Hotellchef
sophie@hotelj.com

Anna Holmer Lumare, Marknadskoordinator

anna@hotelj.com

Fredrik Swan, Restaurangchef Restaurant J

fredrik@restaurantj.com

Camilla Nilsson, Konferens- & Restaurangchef för J:s Tornvilla & Fabrikörsvilla

camilla@hotelj.com

Alessia Catenacci, Director of PR & Marketing

alessia@nobis.se

Zena Fialdini, PR Manager - Mammaledig 

zena@nobis.se

DELA DENNA SIDA

Facebook Twitter Google Plus

MER FRÅN HOTEL J

Lunch på Restaurant J

Njut av dagens lunch precis vid vattenbrynet och marinan med en fantastisk utsikt över den vackra fjärden.

Fredagsmys

Avsluta arbetsveckan med en skön kväll på J. På Restaurant J njuter ni av en fördrink och en tvårätters middag. Sov sedan gott på Hotel J.

Söndagslyx

Fira veckans slut med en skön kväll på J, njut av en en trerätters söndagsmiddag. Sov gott och börja den nya veckan med vår frukostbuffé.

Brunch på Restaurant J

Varva ner på söndagar och njut av J:s omtyckta söndagsbrunch! En härlig söndagsbrunch vid havet, endast 10 minuter från Stockholms city.

Bo 2 nätter spara 20%

Bo 2 nätter spara 20%

Bo två nätter och erhåll 20 % rabatt på din vistelse. Hotel J med en betagande och milsvid utsikt över Stockholms hamninlopp.

Take away

Ta med dig smaken av Restaurant J till kontoret. Måndag till fredag kl 10.30-14.30 erbjuder Restaurant J take away.

ANMÄL DIG TILL VÅRT NYHETSBREV

Senaste nyheterna & spännande erbjudanden
direkt i din inkorg. 

HITTA RÄTT HOS HOTEL J

Nobis AB
Nobis Hotel Stockholm Hotel J Stockholms Newport Hotel Skeppsholmen Stockholm Hotel in Stockholm Hotell Stockholm Miss Clara Furillen Hotell Gotland Restaurang Stockholm Operakällaren Nattklubb Café Opera Stockholm Luxury yacht Caribbean Täby park Stockholm