Vi på Hotel J

Maurizio Barberis, VD

maurizio@hotelj.com

Sophie Norberg, Vice VD
 & Hotellchef
sophie@hotelj.com

Anna Holmer Lumare, Marknadskoordinator

anna@hotelj.com

Maximilian Catenacci, Managing Director för Restaurant J
maximilian@restaurantj.com

Camilla Nilsson, Konferens- Restaurangchef för J:s Tornvilla & Fabrikörsvilla

camilla@hotelj.com

Cecilia Falk, Sales Manager
cecilia@nobis.se

Mikaela Pedersen, Marknadskoordinator
mikaela@nobis.se

Filippo Catenacci, Web Manager
filippo@nobis.se

DELA DENNA SIDA

Facebook Twitter Google Plus

MER FRÅN HOTEL J

Spaweekend

Koppla av och unna dig en SPA weekend på Hotel J. Njut av en varsin valfri 20 minuter lång behandling hos vår granne Njuta spa.

Dop- & Namngivningskalas

I J:s Tornvilla och Fabrikörsvilla kan du fira alla livets stora högtider. Vi erbjuder ett skräddarsytt paket för dop och namngivningskalas.

Early Bird

Boka tidigt & spara 20%

Boka ditt hotellrum direkt på vår hemsida, det är bara här du hittar det absolut bästa priset. Du kan spara upp till 20 % på din vistelse.

J Season Weekend

Omfamna våren på Hotel J! Checka in och överraska med en tre-rätters middag på Restaurant J.

Kreativa mötesmodeller

Ett möte ger alltid en möjlighet att lyfta blicken, lösa ett problem eller få deltagarna att engagera sig i företagets vidareutveckling.

Boka er bröllopsnatt

Bo på Hotel J på er speciella dag. Hotel J passar perfekt för er bröllopsnatt och långväga gäster till ert bröllop.

ANMÄL DIG TILL VÅRT NYHETSBREV

Senaste nyheterna & spännande erbjudanden
direkt i din inkorg. 

HITTA RÄTT HOS HOTEL J

Nobis AB
Modernt lyxhotell mitt i Stockholm City Hotel J Stockholms Newport Hotel Skeppsholmen Stockholm Hotel in Stockholm Hotell Stockholm Miss Clara Restaurang Stockholm Operakällaren Nattklubb Café Opera Stockholm Luxury yacht Caribbean Pizzeria Stockholm Giro