Vi på Hotel J

Maurizio Barberis, VD

maurizio@hotelj.com

Sophie Norberg, Vice VD
 & Hotellchef
sophie@hotelj.com

Anna Holmer Lumare, Marknadskoordinator

anna@hotelj.com

Fredrik Swan, Restaurangchef Restaurant J

fredrik@restaurantj.com

Camilla Nilsson, Konferens- & Restaurangchef för J:s Tornvilla & Fabrikörsvilla

camilla@hotelj.com

Cecilia Falk, Sales Manager
cecilia@nobis.se

Alessia Catenacci, Director of PR & Marketing

alessia@nobis.se

Zena Fialdini, Head of PR
zena@nobis.se

Filippo Catenacci, Web Manager
filippo@nobis.se

DELA DENNA SIDA

Facebook Twitter Google Plus

MER FRÅN HOTEL J

Påskpaket

Checka in på Hotel J och njut av en eftermiddagsfika framför brasan i vårt mysiga vardagsrum. Avsluta kvällen med en trerätters middag med välkomstdrink på Restaurant J.

Early Bird

Boka tidigt & spara

Boka ditt hotellrum direkt på vår hemsida, det är bara här du hittar det absolut bästa priset. Du kan spara upp till 20 % på din vistelse.

Lunch på Restaurant J

Njut av dagens lunch precis vid vattenbrynet och marinan med en fantastisk utsikt över den vackra fjärden.

Brunch på Restaurant J

Varva ner på söndagar och njut av J:s omtyckta söndagsbrunch! En härlig söndagsbrunch vid havet.

Bo 2 nätter spara 20%

Bo 2 nätter och erhåll 15 %

Bo från 2 nätter och erhåll 15 % rabatt på din vistelse. Hotel J med en betagande och milsvid utsikt över Stockholms hamninlopp.

Spaweekend

Koppla av och unna dig en SPA weekend på Hotel J. Njut av en varsin valfri 25 minuter lång behandling hos vår granne Njuta spa.

ANMÄL DIG TILL VÅRT NYHETSBREV

Senaste nyheterna & spännande erbjudanden
direkt i din inkorg. 

HITTA RÄTT HOS HOTEL J

Nobis AB
Modernt lyxhotell mitt i Stockholm City Hotel J Stockholms Newport Hotel Skeppsholmen Stockholm Hotel in Stockholm Hotell Stockholm Miss Clara Restaurang Stockholm Operakällaren Nattklubb Café Opera Stockholm Luxury yacht Caribbean Täby park Stockholm