Vi på Hotel J

Maurizio Barberis, VD

maurizio@hotelj.com

Sophie Norberg, Vice VD
 & Hotellchef
sophie@hotelj.com

Anna Holmer Lumare, Marknadskoordinator

anna@hotelj.com

Fredrik Swan, Restaurangchef Restaurant J

fredrik@restaurantj.com

Camilla Nilsson, Konferens- & Restaurangchef för J:s Tornvilla & Fabrikörsvilla

camilla@hotelj.com

Cecilia Falk, Sales Manager
cecilia@nobis.se

Alessia Catenacci, Director of PR & Marketing

alessia@nobis.se

Zena Fialdini, Head of PR
zena@nobis.se

Filippo Catenacci, Web Manager
filippo@nobis.se

DELA DENNA SIDA

Facebook Twitter Google Plus

MER FRÅN HOTEL J

Julbord på J

I Nacka Strand serverar vi julbord i J:s Tornvilla samt på Restaurant J och välkomnar sällskap på upp till 130 personer.

Early Bird

Boka tidigt & spara

Boka ditt hotellrum direkt på vår hemsida, det är bara här du hittar det absolut bästa priset. Du kan spara upp till 20 % på din vistelse.

Brunch på Restaurant J

Varva ner på söndagar och njut av J:s omtyckta söndagsbrunch! En härlig söndagsbrunch vid havet.

Lunch på Restaurant J

Njut av dagens lunch precis vid vattenbrynet och marinan med en fantastisk utsikt över den vackra fjärden.

Dop- & Namngivningskalas

I J:s Tornvilla och Fabrikörsvilla kan du fira alla livets stora högtider. Vi erbjuder ett skräddarsytt paket för dop och namngivningskalas.

Nyårsafton

Fira nyårsafton på J

Fira in det nya året i skärgårdsmiljö - nära stan! J:s nyårspaket inkluderar ett välkomstglas champagne och en fyrarätters supé.

ANMÄL DIG TILL VÅRT NYHETSBREV

Senaste nyheterna & spännande erbjudanden
direkt i din inkorg. 

HITTA RÄTT HOS HOTEL J

Nobis AB
Modernt lyxhotell mitt i Stockholm City Hotel J Stockholms Newport Hotel Skeppsholmen Stockholm Hotel in Stockholm Hotell Stockholm Miss Clara Furillen Hotell Gotland Restaurang Stockholm Operakällaren Nattklubb Café Opera Stockholm Luxury yacht Caribbean Täby park Stockholm