Vi på Hotel J

Maurizio Barberis, VD

maurizio@hotelj.com

Sophie Norberg, Vice VD
 & Hotellchef
sophie@hotelj.com

Anna Holmer Lumare, Marknadskoordinator

anna@hotelj.com

Fredrik Swan, Restaurangchef Restaurant J

fredrik@restaurantj.com

Camilla Nilsson, Konferens- & Restaurangchef för J:s Tornvilla & Fabrikörsvilla

camilla@hotelj.com

Alessia Catenacci, Director of PR & Marketing

alessia@nobis.se

Zena Fialdini, PR Manager - Mammaledig 

zena@nobis.se

DELA DENNA SIDA

Facebook Twitter Google Plus

MER FRÅN HOTEL J

Brunch på Restaurant J

Varva ner på söndagar och njut av J:s omtyckta söndagsbrunch! En härlig söndagsbrunch vid havet, endast 10 minuter från Stockholms city.

Söndagslyx

Fira veckans slut med en skön kväll på J, njut av en en trerätters söndagsmiddag. Sov gott och börja den nya veckan med vår frukostbuffé.

Påskmiddag

Njut av en påskmiddag precis vid vattenbrynet och marinan med en fantastisk utsikt över den vackra fjärden.

Lunch på Restaurant J

Njut av dagens lunch precis vid vattenbrynet och marinan med en fantastisk utsikt över den vackra fjärden.

Bröllopspaket på J

Samla nära och kära till bröllopskalas på J:s Tornvilla eller J:s Fabrikörsvilla. Här får ni mesta möjliga romantik till er stora dag.

Spaweekend

Koppla av och unna dig en SPA weekend på Hotel J. Njut av en varsin valfri 25 minuter lång behandling hos vår granne Njuta spa.

ANMÄL DIG TILL VÅRT NYHETSBREV

Senaste nyheterna & spännande erbjudanden
direkt i din inkorg. 

HITTA RÄTT HOS HOTEL J

Nobis AB
Nobis Hotel Stockholm Hotel J Stockholms Newport Hotel Skeppsholmen Stockholm Hotel in Stockholm Hotell Stockholm Miss Clara Furillen Hotell Gotland Restaurang Stockholm Operakällaren Nattklubb Café Opera Stockholm Luxury yacht Caribbean Täby park Stockholm