Vår personal

Här finner du kontaktuppgifter till oss som jobbar på Hotel J.
Kontakta oss gärna om du har några frågor eller funderingar.

Sophie Norberg, Acting Managing Director & Hotel Manager
sophie@hotelj.com

Anna Holmer Lumare, Marketing Coordinator
anna@hotelj.com

Maximilian Catenacci, Managing Director at Restaurant J
maximilian@restaurantj.com

Camilla Nilsson, Conference- & Restaurant Manager at J:s Tornvilla & Fabrikörsvilla
camilla@hotelj.com

Cecilia Falk, Sales Manager
cecilia@nobis.se

Matilda Sjöberg, PR-koordinator
matilda@nobis.se